Poznaj zespół Crevo

Krystian - Crevo

Krystian

Managing Director

Pomysłodawca i założyciel Crevo.

Marketingiem Internetowym zajmuje się od 2013 roku. W firmie odpowiada za koordynację wszystkich procesów. Doradza klientom w tworzeniu strategii marketingowych, które skutecznie sprzedają. Jest certyfikowanym specjalistą Google Ads. Zawsze stara się pomóc klientom zrealizować cele biznesowe.

Prywatnie
Kibic Fc Barcelony, który wierzy, że miejsce Leo Messiego zajmie jego syn, Leon Dobrzański. Prowadzi kanał prawny na YouTube, Aspekty.

Hubert - Crevo

Hubert

Google Ads & SEO Specialist

Umysł analityczny, który rozpatruje nowoczesny marketing w kategoriach komunikatu maksymalnie dopasowanego do profilu odbiorcy oraz przygotowanego na podstawie analiz, badań i raportów. Z liczb potrafi odczytać więcej niż ze słów. Prywatnie regionalista i przewodnik po Łodzi, miłośnik powieści historycznych i literatury faktu, amator sportów siłowych, pasjonat muzyki ostrej i ciężkiej.

Karolina - Crevo

Karolina

Project Manager

Absolwentka wzornictwa na Politechnice Łódzkiej.

Kreatywna dusza z artystycznym zacięciem. Wielozadaniowość to jej drugie imię. W Crevo zajmuje się tworzeniem kreacji reklamowych oraz koordynowaniem projektów.

Prywatnie miłośniczka designu i rzemiosła artystycznego. W wolnym czasie projektuje tkaniny, słucha kryminalnych podcastów i skacze na koncertach - szczególnie jeśli to Kamp!

Weronika - Crevo

Weronika

Creative Copywriter

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.
Kocha słowa, przecinki i poprawną polszczyznę. W Crevo tworzy słowa, które zamienia na slogany, kreatywne teksty i wiele więcej. Jak ryba w wodzie czuje się także w social mediach!

Prywatnie miłośniczka mody, pasjonatka podróży, Brytyjskiej Rodziny Królewskiej i języków obcych.

Julia - Crevo

Julia

Social Media Specialist

Pasjonatka wyszukiwania najnowszych trendów w internecie i ich późniejszej realizacji.
Zajmuje się tworzeniem treści na profile social-media klientów oraz trendujących filmów na TikToka.

Prywatnie, miłośniczka piesków oraz filmów akcji. W wolnym czasie kombinuje z makijażem, jeździ na przejażdżki offroad i podróżuje.

Paweł - Crevo

Paweł

SEO Specialist

Zawsze skupiony na swoich zadaniach. Uwielbia rozwiązywać problemy. Cały czas szuka rozwoju, szkoleń i nowinek w świecie reklamy oraz marketingu. Chciałby, by doba miała o 8 godzin więcej. Prywatnie uwielbia ruch i jego wszelkie odmiany. W poziomie - instruktor tańca & kulturystyki, rowerzysta, w pionie - wspinaczkowy amator dążący do lepszej formy. W przerwach fotograf ludzi i wydarzeń.

Kamil - Crevo

Kamil

Photo / Video Specialist

Fotograf, operator, montażysta.
Wykonuje zdjęcia portretowe, korporacyjne, produktowe. Najlepiej czuje się w fotografii reportażowej. Nagrywa i montuje filmy reklamowe, teledyski.

Bartłomiej - Crevo

Bartłomiej

Copywriter

Socjolog ze specjalizacją z zakresu mediów, kultury i komunikowania.
Przez lata pracował jako redaktor dla wielu magazynów i portali internetowych. Storytelling to jego pasja, dlatego uwielbia dobrze opowiedziane historie: zarówno te obrazkowe, jak i zapisane. W Crevo odpowiada za przekaz tekstowy pod każdą możliwą postacią.

Prywatnie konstruktor Gundamów, a także autor kanału YouTube „Kręci się” poświęconego produkcji wideo i sztuce filmowej.

Karolina - Crevo

Karolina

Art Director

Absolwentka projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi.

W zespole Crevo odpowiada za wszystko co wymaga zdolności plastycznych większych niż obsługa Painta. Zajmuje się zarówno pojedynczymi projektami graficznymi jak i projektowaniem kompletnych identyfikacje wizualnych.

Prywatnie jest lokalną patriotką i wielką fanką łódzkiej urbanistyki. Uwielbia otaczać się ładnymi rzeczami, szczególnie jeśli czuć, że mają duszę. Hamak, działka i szydełko to jej przepis na udany wypoczynek.