Poznaj zespół Crevo

Krystian Dobrzański - Crevo

Krystian Dobrzański

Managing Director

Pomysłodawca i założyciel Crevo.

Marketingiem Internetowym zajmuje się od 2013 roku. W firmie odpowiada za koordynację wszystkich procesów. Doradza klientom w tworzeniu strategii marketingowych, które skutecznie sprzedają. Jest certyfikowanym specjalistą Google Ads. Zawsze stara się pomóc klientom zrealizować cele biznesowe.

Prywatnie
Kibic Fc Barcelony, który wierzy, że miejsce Leo Messiego zajmie jego syn, Leon Dobrzański. Prowadzi kanał prawny na YouTube, Aspekty.

Paweł Wróblewski - Crevo

Paweł Wróblewski

Google Ads Specialist

Google Ads & Sales Manager

Zawsze skupiony na swoich zadaniach. Uwielbia rozwiązywać problemy. Cały czas szuka rozwoju, szkoleń i nowinek w świecie reklamy oraz marketingu. Chciałby, by doba miała o 8 godzin więcej.

Prywatnie uwielbia ruch i jego wszelkie odmiany. W poziomie - instruktor tańca & kulturystyki, rowerzysta, w pionie - wspinaczkowy amator dążący do lepszej formy. W przerwach fotograf ludzi i wydarzeń.

Karolina Hosa - Crevo

Karolina Hosa

Project Manager

Absolwentka wzornictwa na Politechnice Łódzkiej.

Kreatywna dusza z artystycznym zacięciem. Wielozadaniowość to jej drugie imię. W Crevo zajmuje się tworzeniem kreacji reklamowych oraz koordynowaniem projektów.

Prywatnie miłośniczka designu i rzemiosła artystycznego. W wolnym czasie projektuje tkaniny, słucha kryminalnych podcastów i skacze na koncertach - szczególnie jeśli to Kamp!

Kamil Misiek - Crevo

Kamil Misiek

Photo / Video Specialist

Fotograf, operator, montażysta.
Wykonuje zdjęcia portretowe, korporacyjne, produktowe. Najlepiej czuje się w fotografii reportażowej. Nagrywa i montuje filmy reklamowe, teledyski.

Angelika Gaj - Crevo

Angelika Gaj

Social Media Manager

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, pedagog tańca, wokalistka. Lubi działać kreatywnie, ale myśleć matematycznie, dzięki czemu w życiu łączy dwie pasje: marketing i pracę na scenie.

Choć żadne marketingowe wyzwanie nie jest jej straszne, jak prawdziwa ryba w wodzie czuje się w obszarze pisania tekstów i prowadzenia social mediów.

Prywatnie - choć jest zagorzałą wielbicielką nostalgicznej muzyki filmowej, kiedy słyszy lepki i parny bit, każda część jej ciała wchodzi na parkiet osobno.

Bartłomiej Luzak - Crevo

Bartłomiej Luzak

Copywriter

Socjolog ze specjalizacją z zakresu mediów, kultury i komunikowania.
Przez lata pracował jako redaktor dla wielu magazynów i portali internetowych. Storytelling to jego pasja, dlatego uwielbia dobrze opowiedziane historie: zarówno te obrazkowe, jak i zapisane. W Crevo odpowiada za przekaz tekstowy pod każdą możliwą postacią.

Prywatnie konstruktor Gundamów, a także autor kanału YouTube „Kręci się” poświęconego produkcji wideo i sztuce filmowej.

Karolina Sobiepańska - Crevo

Karolina Sobiepańska

Art Director

Absolwentka projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi.

W zespole Crevo odpowiada za wszystko co wymaga zdolności plastycznych większych niż obsługa Painta. Zajmuje się zarówno pojedynczymi projektami graficznymi jak i projektowaniem kompletnych identyfikacje wizualnych.

Prywatnie jest lokalną patriotką i wielką fanką łódzkiej urbanistyki. Uwielbia otaczać się ładnymi rzeczami, szczególnie jeśli czuć, że mają duszę. Hamak, działka i szydełko to jej przepis na udany wypoczynek.