Istota brandingu

Czytaj dalej

Co tworzymy?

Czytaj dalej

Korzyści

Czytaj dalej

Rozwiązania

Czytaj dalej

Istota brandingu

Spójny wizerunek firmy to istotne narzędzie komunikacji z klientem. Podstawą jest charakterystyczny logotyp, reprezentujący wartości firmy. Pomożemy zbudować wizerunek, tworząc ciekawe elementy identyfikacji.

Co tworzymy?

W zależności od tego czego potrzebujesz, dobierzemy do tego zadania odpowiednie osoby. Mamy zespół grafików oraz kreatorów, którzy przygotowują dla Ciebie projekt, który nie tylko jest ładny, ale także interesujący marketingowo.

1

Wizytówki

2

Plakaty

3

Ulotki

4

Broszury

5

Papier firmowy

6

Szablony prezentacji

7

Wzory dokumentów

Korzyści

Klienci myślą o Tobie tak jak się im zaprezentujesz. Najczęściej to ulotka, banner lub Twoja wizytówką są tym co pierwsze widzi klient. Dlatego tak ważne jest, aby Twoje materiały były wysokiej jakości.

Prezentuję

Nawet najatrakcyjniejsza oferta musi być dobrze zaprezentowana, aby mogła być dobrze odebrana przez klienta. Będzie tak dzięki odpowiednio stworzonym projektom.

Zapamiętuję

Niecodzienna wizytówka lub profesjonalny papier firmowy pomoże Ci zapaść w pamięci klientów oraz odróżnić Cię od konkurencji.

Sprzedaję

Po udanym spotkaniu warto zostawić ślad. Jeżeli klient zapamięta Twoje logo i wizytówkę szanse na sprzedaż rosną.

Rozwiązania

Nie korzystamy z szablonów. Każdy projekt jest przemyślany i dopracowany. Tylko wtedy masz pewność, że to co dla Ciebie stworzymy jest niepowtarzalne i zgodne z Twoimi oczekiwaniami.