Consulting

Consulting w Crevo

Jak już wcześniej wspominaliśmy w zakładce o nas początki naszej przygody z biznesem były związane z pracą w dużych korporacjach. Do dziś wspominamy to bardzo ważne doświadczenie, które ukształtowało nasze dzisiejsze podejście do spraw związanych z zarządzaniem wieloma aspektami firmy. Procesy, procedury, kompetencje, odpowiedzialności, struktury, planowanie i analizowanie to dla wielu osób tylko słowa, a dla nas szereg ważnych informacji, które pozwalają firmom realizować i osiągać wyznaczone cele i przynosić satysfakcję ich właścicielom.Dlatego też do każdego, nawet najmniejszego projektu, jaki realizujemy podchodzimy w sposób konsultingowy.


Już na samym początku zadajemy mnóstwo pytań. Dociekamy powodów podjęcia przez naszych Klientów takiej, a nie innej decyzji np. o chęci stworzenia sklepu internetowego dla firmy. Finalnie, często okazuje się, że była ona podjęta pod wpływem impulsu i nie do końca przemyślana, co mogło by wpłynąć w przyszłości na nieosiągnięcie zamierzonego efektu, stratę czasu i ostatecznie na niezadowolenie pomysłodawcy ze źle zainwestowanego kapitału.


Często przyczyna lub rozwiązanie jakiegoś problemu leży zupełnie gdzie indziej niż się wydaje. Dopiero szeroka analiza potrzeb pokazuje dobre i najkorzystniejsze rozwiązania.