Aplikacja

Czytaj dalej

Cechy aplikacji

Czytaj dalej

Korzyści

Czytaj dalej

Rozwiązania

Czytaj dalej

Aplikacja

To rozwiązanie webowe, które możemy uruchomić na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, realizujące określone przez zamawiającego funkcję, wpływające na postęp technologiczny i rozwój codziennej rzeczywistości.

Cechy aplikacji

Możemy wyróżnić 4 podstawowe rodzaje aplikacji internetowych oferowanych przez firmę Crevo realizujących różne potrzeby zgłaszane przez Klientów. Umożliwiają one usprawnianie prowadzonej działalności, zarządzania zasobami, raportowania i planowania przyszłych działań.

CMS

CRM

ERP

Użytkownika

Korzyści

Innowacyjne technologie sprawiają, że zawsze jesteś o krok przed konkurencją, minimalizujesz koszty, optymalizujesz procesy działania, lepiej zarządzasz przedsiębiorstwem i jego zasobami, gromadzisz i przetwarzasz niezbędne informacje z rynku.

Optymalizuję czas

Lepsze wykorzystanie potencjału pracowników, skracanie czasu działań operacyjnych, zwiększenie rentowności firmy.

Automatyzuję procesy

Eliminacja manualnych, powtarzalnych działań pracowników dzięki funkcjonalnościom oprogramowania IT.

Raportuję działania

Gromadzenie informacji dające możliwość planowania, eliminacji czynników negatywnych i wspierania pozytywnych rozwiązań.

Rozwiązania

Systemy CMS, CRM, ERP lub inne dedykowane aplikacje wychodzące naprzeciw Twoim potrzebom, optymalizujące działanie firmy, zmniejszające koszty działań operacyjnych, sprawiające lepsze wykorzystanie pracowników, dające możliwość analizowania bieżącej sytuacji na rynku i reagowania na zachodzące zmiany, sprawią, że wyprzedzisz konkurencję.